4 Kangxi borden met keizerlijk merkteken (1662-1722), late periode 18e eeuw.
Chinese vaas met zeldzaam decor op blauw fond, 19e eeuw. Hoog 45 cm.
Satsuma vaas Japan circa 1870. Hoog 45 cm.
Chinees antiek houten polychroom Guanyin beeld. Hoog 94 cm.
Antiek eiken utrechtse poortkast 17e / 18e eeuw.
Een paar Chinese civel rank badges Qing-dynastie (1644-1912), 19e eeuw.
Imperial Chinese rank badge met draak Qing-dynastie (1644-1912), 19e eeuw.
Kapitale oorvaas Plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda circa 1910. Hoog 50 cm en breed 38 cm.